Sport női röplabda

NÉGY GYŐZELEM A RAJTON

Sorrendben negyedik győzelmét könyvelte el a 14. fordulóban a szenttamási Elan Wolley női röplabda csapata az elmúlt hétvégén, amikor Újvidéken a SPENS Sportközpontban játszott találkozón sima 3:0 (25:18, 25:18, 25:19) arányban legyőzte a sokkal esélyesebbnek tartott Novi Sad együttesét. A szenttamási lányok a 2016/2017-es idény folytatásában először Nova Pazova, majd Bačka Palanka és Inđija együttese felett győzedelmeskedtek. A négy megnyert találkozó azt igazolja, hogy a lányok jó formában vannak.

Az eddigi lejátszott mérkőzéseken a csapat a következő felállásban szerepelt: Kiss Noémi, Tamara Pavkov, Tatjana Jojkić, Katarina Milović, Nikolina Popović, Ana Bogojević (csapatkapitány), Anja Gavrilov, Smiljana Ivanović, Jovana Dobrić, Kristina Milović, Jovana Stojanović és Nataša Kupreščanin.

A következő, 15. fordulóban, február 21-én, az Elan Wolley röplabdázói a karlócai Partizan együttesét fogadják. Ez egy újabb kiváló alkalom lesz arra, hogy bebizonyítsuk, szinte egész télen szünet nélkül dolgoztunk, a lányok szorgalmasan edzettek, és hogy az első négy győzelem nem a véletlen műve. Ezúton is felhívnám a szurkolók figyelmét, hogy kedden minél nagyobb számban biztassuk a csapatot, és egy újabb győzelem kerüljön bejegyzésre – mondta Boško Petrović, a klub elnöke.

A bajnoki röplabda mérkőzés a szenttamási sportcsarnokban 17 óra 30 perckor kezdődik. A belépés ingyenes.